Hakkımızda

 

Sağlıktaki son gelişmeler “hayatimiziyiliksaglik.com”dan takip edilir

Kuruluş amacı: Kendini hızla yenileyen tıp dünyası, heyecan verici gelişmelere imza atıyor. Yurtdışında olduğu kadar yurtiçinde de yapılan bilimsel araştırmalar ve teknolojik gelişmeler sağlık sektörünü her gün bir adım öteye taşıyor. Dolayısıyla sağlık sektöründe, en kısa sürede en doğru bilgiye erişim hayati önem taşıyor. Yoğun tempo içinde koşturan hekimlerin, sağlık çalışanlarının ve internet kullanan herkesin güncel bir sağlık haberleri platformuna ihtiyacı var. www.hayatimiziyiliksaglik.com işte bu ihtiyacı karşılamak üzere kuruldu. Portalımız, tıp dünyasındaki bilimsel ve güncel gelişmeleri, kongre ve sempozyum gibi aktiviteleri, sağlık alanındaki sosyal konuları takipçileriyle paylaşıyor. Tecrübeli editör kadrosu ve tarafsız habercilik ilkesiyle yola çıkan portalımızda birçok önemli gelişmeyi ilk bizden öğreneceksiniz.

Objektif ve güncel haberler

www.hayatimiziyiliksaglik.com, en doğru ve güncel haberlere erişimin yanı sıra sağlıkla ilgili gelişmelerde hekimlerin kendi fikirlerini dile getirebilecekleri bir platform olmayı hedefliyor. Üyelik sistemi bulunan portalımıza üye olan hekimler bu platformda, yazı ve makalelerini yayınlayabiliyor ve farklı uzmanlık dallarında görüş ve yorumlarını ortaya koyabiliyorlar. Yazılı materyaller haricinde, hekimlerin açıklama yapmak istedikleri konularda videolarını da yayınlıyoruz.

Portalımızda ulusal sağlık politikalarından tıp alanındaki hukuki sorunlara kadar hekimleri ve hastaları ilgilendiren birçok sosyal konudaki gelişmeleri de yakından takip edebileceksiniz. Sağlık konusundaki tartışma yaratan gelişmeleri, mümkün olduğunca farklı görüşlere yer vererek işleyecek olan sitemiz, ülke ve dünya gündeminde ses getirecek haberlere imza atmayı amaçlıyor. Sitemizde sağlık hukuku konusunda uzman avukatımız güncel köşe yazılarıyla yer alacak. Ayrıca kendisine ihtiyaç duyduğunuz her konuda soru gönderip yanıtlar almanız da mümkün olacak.

Şebnem Çetinoğlu