Yumuşak el ve ayakların sırrı COSMED’de

Yumuşak el ve ayakların sırrı COSMED’de

COSMED’in SOFT serisi ile el ve ayaklar hak ettiği bakıma kavuşuyor. Yağlı his bırakmayan el kremi yoğun nemlendirici bakım sunarken, ayak kremi ise koku oluşumuna savaş açıyor.

Yazı herkesin sevdiği bir gerçek… Ancak güneş, klor, mevsimsel değişiklikler ve hatta sık sık suya temas etme cildin ihtiyacı olan nemi alıp götürüyor. Nem oranı azalan el ve ayaklar da kuru, gergin ve çatlamış bir görünüm ile yardıma ihtiyacı olduğunu fazlası ile belli ediyor. Sağlıklı bakımın herkesin hakkı olduğunu savunan COSMED, tüm bu sorunları çok iyi anlıyor ve bu problemleri çözmeye yönelik ürünleri ile yaz mevsimini şenlendiriyor.

COSMED SOFT Onarıcı El Kremi, zengin bitkisel bileşimi ile ellerin ihtiyacı olan çok yönlü bakım sağlıyor. Cildi dış etkenlere karşı koruyan krem, cilt dokusunun üst katmanlarının yenilenmesine destek oluyor. Cildin nem kapasitesini arttıran SOFT Onarıcı El Kremi, cildin UV ışınlarının yıpratıcı etkilerine karşı korunmasına da yardım ediyor.

Ölü hücrelerin ciltten arındırılmasına, ayak dokusunun nemlendirilmesine ve ayak kokularının giderilmesine destek sağlayan COSMED SOFT Besleyici ve Nemlendirici Ayak Kremi, ayaklara ferahlatıcı bir his vererek, şiş ve yorgun ayakları dinlendiriyor ve sertleşmiş dokunun yumuşamasına yardımcı oluyor

COSMED’in SOFT serisi ve uluslararası standartlardaki güvenilir tüm ürünleri yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

Soft El Bakım Kremi 50 ml: 22.50 TL

Soft Ayak Bakım Kremi 50 ml: 34.50 TL