Yeni Phytokératine serisiyle saçlar yeniden canlanıyor

Yeni Phytokératine serisiyle saçlar yeniden canlanıyor

Phyto’nun durulanmayan bakım serisinden Phytokératine, saçların  doğal ve muhteşem ışıltısına kavuşmasına destek oluyor. Sık şekillendirilen, fön, ısı ve düzleştirmeye maruz kalan saçlarda ve çok yıpranmış, uçlara doğru zayıflamış saç tellerinde mucizevi onarım sağlıyor. İçeriğindeki yabani hercaimenekşe özü sayesinde, yıpranmış ve zayıf saçları tedavi ederek, nemlendiriyor ve canlı görünümünü yeniden kazanıyor. Biyomimetik bitkisel keratin, doğal ve onarıcı yapısı ile saç tellerine derinlemesine nüfuz ederek, saçın benzersiz bir parlaklığa kavuşmasını sağlıyor. Yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan ve yıpranan saç telleri, Phytokératine serisinin içeriğindeki hyalüronik asit ile doku onarımı gerçekleştiriyor ve nemlendiriyor. Böylece saçlarınız her zaman sağlıkla ve ışıltıyla kusursuz görünümüne kavuşuyor. 

Phytokératine - Isıya karşı koruyucu sprey:

İçeriğindeki yun zhi özü, ısı ile beraber bitkisel keratinin onarıcı işlevini arttırır ve saç telleri nemi içinde tutar. Böylelikle saçlarınız, kurutma, fön ve düzleştirme gibi işlemler sırasında kırılmaya ve ısıya karşı korunur ve ışıldar. Nemli ve ıslak saçlarınızın boy ve uçlarına uygulayacağınız koruyucu sprey, anında etki göstererek saç tellerini derinlemesine onarıyor.  Phytokératine uygulamasının ardından saçlarınızı tarayın, şekillendirin ve kurutun. Şekillendirme sürecinin saçta açacağı zararı minimuma indirebilirsiniz.

Phytokératine - Saç telleri ve uçları için onarıcı serum:

İçeriğindeki kapsüllenmiş pirinç seramidleri kütikülü düzleştirirken, nar özü sayesinde saçınız dış stres faktörlerinden korunuyor ve ipek peptidler saç tellerini sararak yeniden yapılandırıyor. Saçlarınızı şekillendirirken bir inci tanesi kadar uygulayacağınız serum, anında etki göstererek saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor.