Decléor’dan yepyeni bir seri; Aroma Sun Expert

Decléor’dan yepyeni bir seri; Aroma Sun Expert

Gücünü güneşten aldığı enerjiye dayanan aktif bitki özlerinden alan Aroma Expert serisi, yasemin, rea, vanilya ve gül çiçeklerinin koruyucu enerjisini cildiniz ile buluşturuyor.

AROMESSENCE SOLAIRE TAN ACTIVATING SERUM

Güneş etkenlerine karşı etkili bir koruma sunan AROMESSENCE SOLAIRE, gül esansiyel yağı ile birlikte daha etkili ve aktif bir bronzluk sağlar. İçerdiği aktif maddeler ile hücrelerin doğal bağışıklığını destekler. Eşit, parlak ve kalıcı bir bronzluğun yanı sıra, Sol-kolajen kompleksi sayesinde cildi yaşlanma belirtilerine karşı korur. AROMESSENCE SOLAIRE serumları ile yüzünüzü ve vücudunuzu yaza hazırlayın.

Fiyat  Yüz 200 TL 15 ml Vücut 240 TL 100 ml

SELF TANNING MILK NATURAL GLOW
Doğal ışıltılı oto bronzlaştırıcı, yüzünüzde ve vücudunuzda gitgide artan doğal bir bronzluk sağlar. İçerdiği DHA kompleksi ile cildin korunmasını destekler ve güneşe hazırlar. Gül esansiyel yağı, Tahiti Reası ve vanilya özütleri ile güneşin tetiklediği yaşlanma belirtilerinin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı Sol kolajen kompleksi sayesinde, cildiniz doğallıkla parlar. Derinlemesine nemlenmiş ve daha genç bir görünüm sağlar.

 Fiyat  110 TL 125 ml

PROTECTIVE ANTI-WRINKLE CREAM

Çok hızlı emilen ve yapışmayan bu krem sayesinde DECLÉOR size maksimum koruma sağlar. Vanilya, yasemin ve su leylağının notalarını içeren hafif kokusu yaza davet çıkarır. Eşsiz formülü sayesinde, cildin doğal koruma bariyerini güçlendirir, yaşlanma belirtilerinin minimuma indirir. Yaşlanma ve kırışıklık karşıtı bakımı ile birlikte, kapsamlı bir güneş koruması sağlar.

Fiyat 110 TL 50 ml

SOOTHING AFTER SUN MILK

Bu güneş sonrası yüz kremi ve vücut sütü, cildinizi anında yatıştırır. Vahşi mango, çiğde yağı ve neroli esansiyel yağı içeriği sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirir. Bu doğal kompleks, aynı zamanda güneşin tetiklediği hasarları iyileştirir ve yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlar. Madagaskar Talapetraka özütleri ve Argan yağının etkisiyle cildiniz, güneş sonrası, derinlemesine nemlendirilmiş ve parlak bir görünüme kavuşur.

Fiyat 110 TL150 ml

SUMMER OIL BODY& HAIR

Korunmuş mükemmel bir cilt için kusursuz bir bakım. Saçınızda ve vücudunuzda optimum koruma sağlarken, hafif dokusu ve çiçeksi kokusu ile yazın tadını çıkarın. Monoi yağı ile zenginleştirilmiş formülü, cildin ve saçın üzerinde koruyucu bir film oluşturur ve güneşin yarattığı yıpranmalardan cildinizi ve saçınızı korur. Duyusal ve koruyucu SUMMER OIL güneş yağı, cildinizin tüm güzelliğini ortaya çıkarır.
Fiyat 110 TL150 ml