Daha pürüssüz bir cilt için...

Daha pürüssüz bir cilt için...

Konsantre ışık teknolojisi ile geliştirilmiş Rowenta Instant Soft Compact IPL Lazer Epilatör, yoğun ışık atımı ve özel silindir başlığı sayesinde ilk seansta gözle görünür sonuçlar sağlıyor. Her biri 75.000 atış kapasitesine sahip üç farklı renkte yenilenebilir ve değiştirilebilir başlığı, aile ve arkadaşlarınızla paylaşma fırsatı sunuyor. Ayrıca başlıkların değiştirilebilir olması uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Farklı cilt tonlarına uygun beş yoğunluk seçeneği sunan Rowenta Instant Soft Compact IPL Lazer Epilatör’ün, UV filtre, cilt rengi ve cilt teması dedektörleri sayesinde maksimum güvenli epilasyon keyfi sizi bekliyor. Pro-precision teknolojisine sahip özel döner silindir başlığı hiçbir bölgenin atış yapmadan geçilmesine izin vermeyerek aynı bölgede iki defa atış yapılmasını engelliyor.

Cilt temas sensörü sayesinde lazerin başlığı tamamen cilt ile temas etmediği durumda atış yapılmasını, akıllı cilt renk sensörü ise cildin rengi çok koyu ise yine atış yapılmasını engelleyerek güvenli bir kullanım sunuyor.