Cilt lekeleri için gece vardiyası Dermaceutic Yellow Cream

Cilt lekeleri için gece vardiyası Dermaceutic Yellow Cream

Özellikle yaz aylarında görülen en önemli cilt problemlerden biri de güneş lekeleridir. Dermokozmetik grubu öncü markalarından Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Yellow Cream, güçlü içeriği sayesinde cildin lekelerden kurtulmasına yardımcı oluyor.

Güneşe maruz kalma süresi, cildin genetik yapısı, kullanılan kimyasal maddeler, hormonal tabletler ve diğer birçok faktör leke oluşumuna neden olabilir. Güneşin zararlı etkilerine yoğun bir biçimde maruz kalan cilt yüzeyinde oluşan güneş lekeleri, görsel açıdan kötü bir görünüm oluşturmanın ötesinde sağlık açısından da ciddi sorunlara sebep olabilir.

Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Yellow Cream, kojik asit, glikolik asit, salisilik asit, arbutin, morus alba ve yüksek konsantrasyonda pigment giderici içerik maddeleri sayesinde ciltte yenilenme gerçekleştiriyor ve pigment lekelerine neden olan melanin üretiminin kontrolünü destekliyor. Leke azalmasına yardımcı olarak cilt görünümünde uyumu destekleyen Yellow Cream, içerdiği pigmentasyon azaltıcı ajanlar ile siyah noktaları, yaşlanma lekelerini ve cilt tonundaki düzensizlikleri azaltmaya yardımcı oluyor. Estetik uygulama sonrası (lazer, peeling,vb.) yeni pigmentlerin oluşumunu da engellemeyi destekleyen Yellow Cream, lekelerin belirginliğinin azalmasına yardımcı oluyor ve  cildin genel görünümünü destekliyor. Doktor kliniklerinde satışa sunulan ve geceleri sadece leke bulunan alanlara uygulanan Yellow Cream, ciltteki renk farklılıklarını azaltıyor.

Dermaceutic Yellow Cream, 15 ml. Satış Fiyatı : 280  TL