Cildinize hak ettiği nemi sağlayın

Cildinize hak ettiği nemi sağlayın

Cildinizin hakettiği nemi sağlamak artık çok kolay. The Body Shop’un kuru ve hassas cilt tipine uygun olarak geliştirdiği Mediterranean Almond Milk&Oats Instant Soothing Mask ile cildinizin ihtiyacı olan nemi elde edebilirsiniz.

Kadınların %85'inin hassas bir cilde sahip olduğunu biliyor muydunuz? Fakat hassas bir cilde sahip olmanız sevdiğiniz şeyleri yapmaya engel değil. The Body Shop’un hassas ciltleri rahatlatmak için geliştirdiği prebiyotiklerle zenginleştirilmiş Mediterranean Almond Milk&Oats Instant Soothing Mask tam size göre. Bu kremsi, %100 vegan maske ciltte soyulma hissi vermeden, nemli ve yumuşak bir his bırakarak cildin bariyer işlevini korumaktadır. İçeriğindeki Yerel Ticaret badem sütü, yulaf ezmesi ve aloe veranın eşsiz karışımı sayesinde cildinizi yumuşatır, yatıştırır ve rahatlatır.

Yüksek düzeyde yağ asitleri ve vitaminleri barındıran ve cildi besleyerek yumuşatan Mediterranean Almond Milk&Oats Instant Soothing Mask’ın içeriğinde, İngiltere’den Jojoba biberi ve yulaf ezmesi, İspanya’dan Yerel Ticaret ile elde edilen organik badem sütü bulunuyor. Kremsi yapıya sahip maske, aynı zamanda Meksika’dan Yerel Ticaret ile elde edilen aloe vera ile zenginleştirildi.

Cildinizin Dostu Prebiyotikler

Bağırsak sağlığı için prebiyotiklerin önemini artık hepimiz biliyoruz, cilt sağlığı için de prebiyotiğin önemi bu yılın en popüler kozmetik trendlerinden biri.  Cildiniz, “cilt florası” olarak adlandırılan bir katman oluşturan mikroplara ev sahipliği yapar. Bu yatıştırıcı maske, cilt bariyerinin işlevini korumaya yardımcı olan prebiyotiklerle zenginleştirilmiştir. Kuru ve hassas ciltleri kaşıntı hissinden kurtarır ve cildin daha yumuşak, pürüzsüz ve nemli kalmasını sağlar.

Mediterranean Almond Milk&Oats Instant Soothing Mask’ı haftalık bakım rutininize ekleyerek hassaslaşan ve kuruyan cildinizi yeniden canlandırmak sizin elinizde.

Cilt bakımınız artık daima yanınızda

Himalaya, Şili, Meksika, Japonya, Kenya, Namibya, Etiyopya, Nikaragua, Brezilya, Çin ve İtalya gibi dünyanın farklı bölgelerinden gelen doğal ve vejetaryen ürünler ile yapılmış 5 farklı yüz maskesi artık 5 ml boylarıyla karşınızda. Daha önce bu efsane maskeleri denememiş olanlar veya yanında her yere götürmek isteyenler için 5 ml’lik boylar çok kullanışlı.

Doğal malzemelerden üretilen; Himalayan Charcoal toksinlerden arındırıcı ışıltı veren maske, British Rose besleyici ve nemlendirici maske, Japanese Matcha Tea arındıran ve derinlemesine temizleyen maske, Ethiopian Honey derinlemesine nemlendirici maske ile Chinese Ginseng & Rice aydınlatıcı ve arındırıcı maske cildin tüm ihtiyaçları düşünülerek formüle edildi.

İki veya daha fazla maske kullanılan multi-masking ile cildin farklı bakım isteyen bölgelerine 5 ml’lik boyları deneyimleyebilir ve yanınıza alarak her yerde uygulayabilirsiniz.

Mediterranean Almond Milk&Oats Instant Soothing Mask – 75 ml: 149,90 TL

Mediterranean Almond Milk&Oats Instant Soothing Mask – 5ml: 19,90

Himalayan Charcoal Mask – 5ml: 19,90 TL

Chinese Ginseng & Rice Mask – 5ml: 19,90 TL

British Rose Mask – 5ml: 19,90 TL

Japanese Matcha Tea Mask – 5ml: 19,90 TL

Ethiopian Honey Mask – 5ml: 19,90 TL