The Body Shop’tan Amazonian Saviour çok amaçlı balsam

The Body Shop’tan Amazonian Saviour çok amaçlı balsam

%100 doğal kaynaklı 9 içeriğin birleşimiyle üretilen, %100 vejetaryen Amazonian Saviour Balsam, kuru ciltleri canlandırıp besliyor, cilt lekelerinin azalmasına yardımcı oluyor, dövmelerin renklerini daha canlı tutmayı sağlıyor, dudakları nemlendiriyor, tırnak etlerini yumuşatıyor hatta yeni ayakkabılar yüzünden su toplayan ve spor yapanların ayaklarındaki yaralara iyi geliyor.

Kaynağı Amazon Ormanlarından

Yeni balsam’ının hikayesi Amazon Yağmur Ormanlarının derinliklerinde başlıyor. Amazon toplumları, asırlardır yıpranan ve dövme yaptıkları ciltlerinin bakımı için Yağmur Ormanlarının doğal çarelerine başvurur. Onların kullandığı doğal kaynaklar, Amazonian Saviour Balsam'ın gücünü oluşturuyor.

Amazonian Saviour Balsam The Body Shop’ın ‘Yerel Ticaret’ programı dahilinde üretilmiş babassu yağı ve balmumu ile zenginleştirilmiştir. Amazonian Saviour Balsam alanlar aynı zamanda nesli tükenmekte olan hayvanların korunması için biyo-köprülerin inşasına yardım etmiş oluyor. Aynı zamanda ‘Yerel Ticaret’ programı dahilinde doğal içeriklerin üretimini yapan yerel topluluklara da destek sağlıyor.

Nemlendirici özelliği sayesinde vücudun cilt bariyerini beslemesiyle bilinen, Brezilya, Mananhão'da üretilen Babassu Yağı, rahatlatıcı özelliği ile tanınan Andiroba Yağı, cildi korumak için kullanılan Candeia Ağacından Bisabolol, cildi nemlendiren ve dengeleyen Ayçiçek Tohumu Yağı, cildin nemli kalmasını sağlayan doğal bir yumuşatıcı Cameroon’dan Yerel Ticaret ürünü Balmumu, Ayçiçeği Mumu, cilt dokusunun yapısal özelliklerini güçlendiren Cera Bellina Mumu içeren Balsam, aynı zamanda E vitamin ve Formülün pH seviyesini korumak için ve stabilizör olarak sitrik asit içeriyor.

Ambalaj ünlü dövme sanatçısından

Amazonian Saviour Balm’ın ambalajı İngiltere’nin ünlü dövme sanatçısı Saira Hunjan tarafından tasarlandı. Amazon ormanlarının yaşam gücünü kendi tarzı ve renkleriyle anlatan sanatçı, ilhamını Amazon’un bitki örtüsünden alarak ürünün içeriğindeki babassu çekirdeklerini de tasarımına dahil etmiştir.

Amazonian Saviour Balm, silikon, renklendirici, mineral yağlar, parafin veya parfüm kullanılmadan üretilmiştir ve hassas ciltler için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Fiyatı: 49.90 TL